رئیس فدراسیون فوتبال: قرعه‌کشی لیگ به معنای آغاز مسابقات نیست!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مربیان باید با مدیر باشگاه‌ها هماهنگ کنند مربی نباید با ما حرف بزند باید با مدیر باشگاه حرف بزند که ورزشگاه را آماده کنند، قرعه کشی لیگ به معنای آغاز مسابقات نیست.

به گزارش وب سایت نود، مهدی تاج در حاشیه نشست کنگره شهدای ورزش در واکنش به انتقاد برخی مربیان از تأخیر در زمان آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر گفت: مربی باید با مدیر باشگاه خود هماهنگ کند. در واقع مدیر باشگاه باید ورزشگاه را آماده کند و هماهنگی لازم در مورد صندلی‌گذاری، شماره‌گذاری روی سکوها، نصب دوربین مدار بسته و سایر مسائل را انجام دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان ادامه داد: مدیران کل استان‌ها مسئولیت بخشی از کار را بر عهده گرفته‌اند. برای مثال شماره‌گذاری صندلی‌های ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر انجام شده است.

وی درباره قرعه‌کشی لیگ برتر هم اظهار داشت: درست است که قرعه‌کشی فردا انجام می‌شود، اما این به منزله آغاز لیگ نیست. امیدواریم که ورزشگاه‌ها آماده شوند و اگر نصف استادیوم‌ها هم آماده باشند، لیگ آغاز می‌شود.

تاج تأکید کرد: هیچ نماینده‌ای در مجلس نمی‌گوید که لیگ را بدون امکانات آغاز کنیم. مردم هم این نظر را دارند و می‌خواهند استادیوم‌ها تجهیز شوند. در واقع آغاز لیگ بدون امکانات به مصلحت نیست. آن سرمربیانی هم که ناراحت هستند باید به مدیر باشگاه و استان خود فشار بیاورند. اگر لیگ را آغاز کنیم آن تیم‌هایی که استادیوم‌شان آماده نیست، باید بدون تماشاگر در استان همجوار دیدار خود را برگزار کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اداره پست دبیرکلی این فدراسیون با سرپرست و حضور ابراهیم شکوری در این سمت گفت: بحث اساسنامه است و مشکل اساسی وجود ندارد. همچنین بندی قانونی در این زمینه فراهم شده است، اما ان‌شاءالله در شرایطی مناسب دبیرکل معرفی می‌شود.

وی درباره بازی‌های دوستانه تیم ملی اظهار داشت: بازی‌های دوستانه تیم ملی انجام می‌شوند. البته باید دیدارهایی باشند که با گروه‌مان همخوانی داشته باشند. خوشبختانه رقبای خود را شناخته‌ایم و برای دیدارهای دوستانه پیشنهاداتی را داشته‌ایم. روی پیشنهادها کار می‌کنیم و بهترین تصمیم را می‌گیریم. در مجموع باید دیدارهایی باشند که به دردمان بخورند.

تاج با اشاره به وجود تنگناهای مالی در فدراسیون فوتبال گفت: هنوز نتوانستیم پول بلوکه شده خود را آزاد کنیم و تقریباً هشت تا ۹ ماه است که از وزارت ورزش هم پول نگرفته‌ایم. به‌هرحال امیدواریم این موانع را از مسیرمان برداریم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره شرایط مالی مربوط به قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی گفت: قرارداد منعقد شده است، اما هنوز مسائل مالی‌اش را حل نکرده‌ایم.

۲۰۵۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = 8

عضو کانال ایتا شوید