فصل آینده نتایج خوبی می‌گیریم/ گل‌محمدی باهوش است اما من فرار رو به جلو را اصلا قبول ندارم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو می‌گوید، تیمش برای سال آینده نتایج خوبی خواهد گرفت.

به گزارش آفتاب نو،فرهاد حمیداوی پس از تساوی تیمش برابر پیکان اظهار کرد: درباره قرعه‌کشی لیگ همه بازیکنان و مربیان صحبت کردند اما انتقادی که به فدراسیون وجود دارد این است که باشگاه‌ها در این زمینه متضرر می‌شوند. امیدوارم که این موضوع هرچه زودتر حل شود. من هم شنیده‌ام که می‌خواهند قرعه‌کشی لیگ را در مشهد برگزار کنند اما هیچ نامه‌ای در این باره ندیده‌ام.

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو درباره اعتراض باشگاه تراکتورسازی در خصوص یکی از بازیکنان تیمش گفت: شب گذشته از یکی از برنامه‌های تلویزیونی با من تماس گرفتند و درباره این موضوع سوال کردند. با احترامی که برای آقای زنوزی قائلم، می‌دانم اداره کردن یک باشگاه خصوصی چقدر سخت است. نمی‌دانم او به دنبال چیست؟ چون همه مدارک وجود دارد و فدراسیون فوتبال باید به آنها پاسخ بدهد. مطمئنا جای نگرانی نیست.

او در ادامه درباره مصاحبه یحیی گل‌محمدی و تعبیرهایی که در خصوص مصاحبه او شده بود هم، گفت: گل‌محمدی فرد باهوشی است، وقتی مصاحبه می‌کند دقیقا می‌داند چه می‌گوید. ما در نقل و انتقالات از پارسال بهتر بودیم. ضمن این‌که من فرار رو به جلو را اصلا قبول ندارم. شک نکنید ما امسال بهتر نتیجه می‌گیریم. عملکرد یحیی گل‌محمدی به همه اثبات شده است.

او همیشه با بازیکنان معمولی نتایج خیلی خوبی کسب کرده است. او به عنوان نفر اول کادر فنی همیشه استرس دارد اما ما موفق خواهیم شد.

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو همچنین گفت: من از همین جا از همه مسئولین شهر مشهد می‌خواهم کنایه‌هایی که به ما می‌زنند و می‌گویند شهر خودرو به یک تیم تهرانی تبدیل شده است را ترک کنند و یک زمین تمرین به ما بدهند تا بتوانیم تمرین کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاهش شرایط اخذ مجوز حرفه‌ای را دارد یا نه؟ گفت: بله، ما در این زمینه اقدامات لازم را انجام داده‌ایم و مشکلی نداریم.

حمیداوی درباره این‌که اعلام شده بود مسئولان باشگاه استقلال مشکلات باشگاه پدیده را در فیفا حل کرده‌اند هم، گفت: در این زمینه با آقای فتحی صحبت کردم. عزیزان به نکته‌ای اشاره کرده بودند. من در این زمینه از آقای فتحی گله کردم. ما مهر ماه یا آبان‌ماه پارسال استعلامی از فیفا گرفتیم که متوجه شدیم ۱۵۹ هزار دلار از فیفا طلبکار هستیم و ۱۳۰ هزار دلار هم به بازیکن خارجی‌مان بدهکاریم و خواستیم که این پول را به آن بازیکن خارجی بدهند اما به ما گفتند شما تحریم هستید و ما نمی‌توانیم چنین کاری کنیم که ما در ادامه به آن‌ها گفتیم شما همیشه می‌گویید فوتبال از سیاست جداست، بنابراین شما هم مسائل تحریمی را به مسائل فوتبال ارتباط ندهید و طلب ما را به ما بدهید که فیفا در پاسخ ما با این موضوع موافقت کرده است. بعدها مسئولان باشگاه استقلال اعلام کردند که ما این کار را انجام دادیم. دست هر کسی که این کار را کرده درد نکند. این کار برای ایران انجام شده است اما ما روزی که این کار را انجام دادیم نگفتیم کاری برای استقلال انجام دادیم.

او ادامه داد: فروردین ماه فیفا به ما نامه زد که مقدمات تهاتر پول انجام بشود، یعنی پول ما را به بازیکنی که به او بدهکار بودیم بدهند اما در ابتدای مرداد ماه اعلام کردند که عزیزان خودشان این کار را انجام دادند و نیازی نیست که فیفا پول را بدهد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *