نگرانی بزرگ در استقلال؛ آخرین سهمیه لیگ برتری پرید؟

جامعه ورزشی آفتاب نو:

در حالی که تا فصل گذشته ملاک لیگ‌برتری حساب شدن یک بازیکن این بود که ۶ بازی در لیگ برتر انجام دهد اما گویا براساس قانون جدید این تعداد به سه بازی کاهش پیدا کرده است.

به گزارش آفتاب نو، استقلال با خرید ۵ بازیکن لیگ برتری در فصل نقل وانتقالات فقط یکی از سهمیه‌هایش باقی مانده بود. درحالی که پیش‌بینی می‌شد استقلال از این سهمیه به بهترین نحو استفاده کند بحث‌هایی مطرح شده که خرید تازه آن‌ها به عنوان دروازه‌بان ذخیره، این سهمیه را پر کرده است.

آرش رضاوند (سایپا)، سیاوش یزدانی (سپاهان) ،علی دشتی (سایپا)، مسعود ریگی (پدیده) و محمد بلبلی (سپیدرود) ۵ بازیکن لیگ برتری استقلال هستند. این‌طور که از باشگاه استقلال خبر می‌رسد محمدرضا ناصری، دروازه‌بان ذخیره فصل گذشته پدیده که به تازگی به این تیم پیوسته آخرین سهمیه این تیم است.

محمدرضا ناصری فصل گذشته در تیم پدیده بود. او در سه بازی ابتدایی فصل درون دروازه این تیم قرار گرفت و بعد از آن روی نیمکت رفت و یوسف بهزادی و میلاد فراهانی درون دروازه قرار گرفتند. در حالی که تا فصل گذشته ملاک لیگ‌برتری حساب شدن یک بازیکن این بود که ۶ بازی در فصل گذشته انجام دهد اما گویا براساس قانون جدید این تعداد به سه بازی کاهش پیدا کرده است. با این حساب و بر اساس قانون جدید، ناصری احتمالا سهمیه لیگ برتر محسوب می‌شود و با حضور او استقلالی‌ها نمی‌توانند بازیکن دیگری از لیگ برتر را جذب کنند. اما نکته‌ای که این قانون را باطل می‌کند این است که ناصری نیم‌فصل دوم به پیکان رفت و در این تیم هیچ بازی انجام نداد. گویا طبق قانون همین اتفاق، سه بازی اول ناصری در لیگ برتر را باطل کرده و او را از سهمیه لیگ برتر خارج می کند. با این شرایط به نظر می‌رسد که استقلالی‌ها منتظرند تا خیال‌شان از لیگ برتری نبودن ناصری راحت شود و سپس او را جذب کنند.

۳۰۳۸۸

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + 7 =

عضو کانال ایتا شوید