پرسپولیس و سپاهان فریب غیبت کوتینیو و بنزما را نمی خورند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در دیدار پرسپولیس مقابل الدحیل قطر خبری از فیلیپ کوتینیو نیست و الاتحاد عربستان هم بدون کریم بنزما مقابل سپاهان قرار می‌گیرد.

با این حال نمایندگان کشورمان باید هوشیار باشند و بدانند که بقیه بازیکنان الدحیل و الاتحاد هم می‌توانند خطرناک باشند و اصلاً نباید این دو تیم را دست کم گرفت.

در دیدار رفت و برگشت پرسپولیس مقابل النصر عربستان، رونالدو گلی به ثمر نرساند اما پرسپولیس فقط یک امتیاز از مجموع ۶ امتیاز ممکن را به دست آورد. حالا شاگردان یحیی گل محمدی نیاز مبرم به پیروزی و کسب هر سه امتیاز مقابل الدحیل قطر دارند و البته می‌توانند از غیبت سه بازیکن کلیدی این تیم استفاده کنند اما آنچه مسلم است پرسپولیس نباید فریب غیبت کوتینیو را بخورد و تصور کند بازی راحتی در پیش دارد.

نماینده کشورمان برای احتیاط بیشتر باید چند گل وارد دروازه الدحیل کند و همین مسئله حساسیت کار پرسپولیس را بیشتر می‌کند.

سپاهانی‌ها هم می‌دانند که الاتحاد حتی در غیاب بنزما تیم خطرناکی است. به خصوص وقتی که در خانه و مقابل هزاران تماشاگر خودی بازی می‌کند. سپاهان البته برای این دیدار انگیزه‌های بسیار زیادی دارد و حتی برای پیروزی در جده و صدرنشینی هم ناامید نیست اما به هر حال غیبت ستاره‌هایی چون بنزما و کوتینیو نباید نمایندگان کشورمان را گمراه کند.

پایان پیام/

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 6 = 15

عضو کانال ایتا شوید