محمدی: دلیل استعفای درستکار را نمی‌دانم اما می شد کادر را تا المپیک حفظ کرد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مراد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تغییرات در کادر فنی کشتی آزاد، عنوان کرد: من چون دلیل استعفای درستکار را نمی‌دانم نمی‌توانم دقیق صحبت کنم اما از نظر اصولی می‌شد که این کادر تا المپیک بماند و بعد از آن تغییرات ایجاد شود اما چه اتفاقی افتاده در جریان نیستم. محسن کاوه هم در این فدراسیون کار می‌کند و سال‌ها جزو بدنه اصلی بوده است.

* صحبتی با من برای کادر فنی نشده است 

پیشکسوت کشتی آزاد کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا با شما درباره اضافه شدن به کادر صحبت شده، گفت: خیر صحبتی با من نشده است و این را از شما می‌شنوم.

* کلاس کشتی ما نسبت به روس‌ها پایین است

محمدی در ادامه مصاحبه درباره فینال لیگ برتر کشتی آزاد و اینکه روس‌ها قدرتمند حاضر شدند، تصریح کرد: کشتی آنها از سال قبل تا امسال زمین تا آسمان فرق می‌کند. روس‌ها امسال با شرایط بهتر می‌آیند چون سال‌ها دور بودند باید قبول کنیم کلاس کشتی ما نسبت به روس‌ها پایین است. البته برخی از بچه‌ها مثل یونس امامی و سرلک شرایط خوبی نداشتند. یزدانی هم در مسابقات بود. اول ۷۴ کیلو کشتی گرفت بعد دوباره کم کرد و به ۷۰ کیلو آمد. همین وزن کم و زیاد کردن تاثیر می‌گذارد. ما از نظر فنی از روس‌ها عقب هستیم.

وی در پاسخ به سوالی دیگر درباره اینکه به نظر می‌رسد ورزشکاران ما از سبک کشتی ایرانی دور شده‌اند، خاطرنشان کرد: فن نسل کشتی الان پرس کردن، زیر کتف زدن، حریف از تشک بیرون انداختن شده است. البته تعداد کمتری کشتی‌گیر داریم که زیرگیری می‌کنند. ما در نسلی بودیم که روس‌ها را خوب می‌بردیم اما الان آنها از نظر کلاس فنی از ما بالاتر هستند.

پایان پیام/

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + = 12

عضو کانال ایتا شوید