کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور| مازندران قهرمان شد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور گرامیداشت شهدای غزه روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر قم برگزار شد.

در پایان این رقابت ها استان مازندران با ۱۳۸ امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و قم الف با ۱۰۵ و خوزستان با ۱۰۵ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

رده بندی تیمی و انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

رده بندی تیمی: ۱- مازندران ۱۳۸ امتیاز ۲- قم الف ۱۰۵ امتیاز ۳- خوزستان ۱۰۵ امتیاز ۴- توابع تهران ۹۱ امتیاز ۵- تهران ۸۹ امتیاز ۶- فارس ۷۰ امتیاز ۷- اردبیل ۵۵ امتیاز ۸- اصفهان ۵۱ امتیاز ۹- البرز ۵۱ امتیاز ۱۰- کرمان ۴۵ امتیاز

رده بندی انفرادی:

۴۵ کیلوگرم: ۱- احمد بدرالدینی (کرمان) ۲- سیدعلی قدیمی (اصفهان) ۳- رضا شهبازی (توابع تهران) و ابوالفضل همتی (فارس) ۵- مهدی اسدی رزی (تهران) و محسن حنفی عمود (البرز) ۷- آرین مقدم (زنجان) ۸- محمدصالح سادین (گلستان) ۹- پویا سلطان پور (آذربایجان شرقی) ۱۰- حمیدرضا اسکندری (قم الف)

۴۸ کیلوگرم: ۱- حسین قادری (قم الف) ۲- امیررضا طهماسب پور (مازندران) ۳- عرفان بخت آور (خراسان رضوی) و امیرمهدی شاداب (گیلان) ۵- آرمین شمسی پور (خوزستان) و رضا مختاری (فارس) ۷- زانا رسولی (کردستان) ۸- داریوش قائد امینی (چهارمحال و بختیاری) ۹- دلیر زارعی (توابع تهران) ۱۰- محمدطاها زاهد (اردبیل)

۵۱ کیلوگرم:‌۱- آرمین قولی گله (خوزستان) ۲- حسین ابراهیمی (تهران) ۳- امیررضا شهامت (گیلان) و حسن میرآقایی (البرز) ۵- عباس کلانتری (آذربایجان شرقی) و محمدرضا پروند (لرستان) ۷- محمد خزر (مازندران) ۸- کارو احمدی (کردستان) ۹- مجتبی تکاور (فارس) ۱۰- محمدصادق زمانی (اردبیل)

۵۵ کیلوگرم: ۱- امیرعلی حیدری (توابع تهران) ۲- سیوان مهربانی (البرز) ۳ سید ایمان حسینی (تهران) و حسین دیهون (کهگیلویه و بویراحمد) ۵- ابوالفضل گلیردی (مازندران) و عبدالرحیم وحیدفر (بوشهر) ۷- احسان سلمان پور (قم الف) ۸- نیما ابراهمی (مرکزی) ۹- حسین حیدری (اردبیل) ۱۰- سبحان فعله کری (کرمانشاه)

۶۰ کیلوگرم: ۱- ابوالفضل شیری (قم الف) ۲- میرمحمدباقر عزیزی (اردبیل) ۳- ایلیا علی خانی (فارس) و طاها کشیرماران (گلستان) ۵- سید عرشیان حسینی (توابع تهران) و ابوالفضل ضرونی (اصفهان) ۷- علیرضا رنجوری (سیستان و بلوچستان) ۸- سید مهدی عدنانی (چهارمال و بختیاری) ۹- علیرضا یوسفی (قم ب) ۱۰- حسن نوری (خراسان شمالی)

۶۵ کیلوگرم: ۱- امیرمهدی سعیدی نوا (قم الف) ۲- مهدی صباغ (مازندران) ۳- محمدمهدی آمون (خوزستان) و امیرحسین سروری (تهران۹ ۵- سامان گل انبوه (فارس) و آریا اندیشه (گلستان) ۷- محمدسجاد فرهادی (توابع تهران) ۸- ابوالفضل دوست محمدی (اصفهان) ۹- متین قهرمانی مقدم (خراسان شمالی) ۱۰- سید علیرضا راستگویان (کهگیلویه و بویراحمد)

۷۱ کیلوگرم: ۱- محمد کاظمی (خوزستان) ۲- امیر محمد شکوری فر (کرمان) ۳- سید امیرحسین میرزاده (مازندران) و ابوالفضل موافق (توابع تهران) ۵- امیررضا مقصودی (کرمانشاه) و وحیدرضا نوروزی (هرمزگان) ۷- علیرضا آقاجانی (خراسان رضوی) ۸- امیرعلی مرادی (قم ب) ۹- سید ارشد حسینی (کردستان) ۱۰- امیرمحمد اسدی زاده (کهگیلویه و بویراحمد)

۸۰ کیلوگرم: ۱- علیرضا محمدحسینی (تهران) ۲- علی میکائیلی (قم الف) ۳- علی مرادیان (اصفهان) و شروین حیدری (مازندران) ۵- ابوالفضل تهمتن تبار (فارس) و عمادرضا محسن نژاد (خوزستان) ۷- حسن توکل (بوشهر) ۸- محمدامین ابوالحسنی (قم ب) ۹- محمدرضا صابر ایمچه (اردبیل) ۱۰- ابوالفضل میرزابیگلو (توابع تهران)

۹۲ کیلوگرم: ۱- عرشیا میرزاجانی (مازندران) ۲- ایوب حسینوند (خوزستان) ۳- دانیال ایزدی (اردبیل) و ابوالفضل دورانی (خراسان رضوی) ۵- برهان رضایی (گیلان) و امیرحسین انصاری (مرکزی) ۷- امیرعلی صالحی (همدان) ۸- ابوالفضل علیپور (البرز) ۹- ابوالفضل علیان تابش (تهران) ۱۰- مهدی زارع (توابع تهران)

۱۱۰ کیلوگرم: ۱- علی اصغر دادبخش (مازندران) ۲- محمد کریمی اصل (آذربایجان شرقی) ۳- علیرضا شنبدی (بوشهر) و محمدمتین ولدی (کردستان) ۵- امیرمحمد چمن (چهارمحال و بختیاری) و سید امیرحسین حسینی (توابع تهران) ۷- علی سیفی (اردبیل) ۸- ابوالفضل فیروزی (فارس) ۹- امیرحسین هوشمندی فر (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- ایمان کوثری (خراسان رضوی)
 
پایان پیام/





آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = 12

عضو کانال ایتا شوید