ویسی: بوقلمون نمی‌خواهیم با نان و ماست هم سیر می شویم!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، عبدالله ویسی پس از شکست ۲ بر یک نفت آبادان مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری اظهار داشت: یک بازی تنش را شاهد بودیم و مصمم بودیم که این مسابقه را ببریم و اولین برد خانگی مان را مقابل هواداران مان جشن بگیریم. اینکه در خانه گل اول را بخورید بازگشت به بازی خیلی سخت است، اما خوب بازگشتیم و گل مساوی را زدیم، اما متاسفانه ۱۰ نفره شدن تیم مان را مثل آوار به پایین ریخت. 

* نمی‌گویم باختیم چون تعطیلات بود، اما برنامه ریزی خوب نیست

وی در مورد اینکه وقتی برد می آورید لیگ تعطیل می شود و وقفه چقدر در کار شما تاثیر دارد، گفت: وقتی تعطیل می شود برای همه است و دوباره باید بدنسازی کنیم و این خیلی برنامه بدی است. نمی‌خواهم بگویم چون تعطیل بودیم نتوانستیم برد بیاوریم اما برنامه ریزی خوب نیست. اینکه در خانه خودمان هم بخواهیم به پیروزی برسیم، خیلی استرس و فشار می‌آورد. این اتفاق در سال‌های قبل هم بوده، اما با یک برد می‌توانیم به شرایط آرمانی مان برسیم. 

* سقوط نمی‌کنیم

سرمربی نفت آبادان در مورد اینکه برای نیم فصل تیم تان را تقویت می‌کنید یا خیر، گفت: پول نداریم. این نوع امتیاز گرفتن ما برای رده های یازدهم و خوب است و سقوط نمی کنیم. اینکه بخواهیم در استرس برویم، برزخ است. یا تکلیف مان روشن شود و در بهشت باشیم و یا باید دست و بزنیم که به جهنم نیفتیم. ما الان در جهنم نیستیم. بسیار محکم و استوار این حرف را می زنم. نیمکت ما خیلی جوان است و دست و پایم می‌لرزد که تعویض کنم.

* خوشبختانه افشاریان در ورزشگاه بود و با مسوولیت خودش پنالتی را برگرداند

ویسی در مورد پنالتی که برگردانده شد، گفت: نمی خواهم بگویم قضاوت یک طرفه بود. یک پنالتی هم گرفته شد که خوشبختانه افشاریان در ورزشگاه بود و با مسوولیت خودش برگردانده شد. نمی‌گویم اگر در یک بازی برای ما اشتباه کردند در بازی بعدی جبران کند. داوری خوب بود و اخراج هم درست، اما باید بگذاریم که داوری کار خودش را انجام دهد و اینطور نباشد که اگر یک روز بد بود خودم، مدیرعامل، هیات مدیره و نمایندگان مجلس مصاحبه کنند. من برای حسینی احترام قائل هستم، اما نباید یک ذره را دو ذره کنیم که برای جامعه فوتبال قابل پذیرش نیست.

* استرس باعث اشتباهات زشت می‌شود

وی در مورد اشتباهات و اخطار بازیکنان خود گفت: ما دوست داریم کنار هواداران مان به پیروزی برسیم، اما همان استرس باعث اشتباهات زشت می شود. خانزاده در جام جهانی بازی کرده و وقتی بازیکن پشت به زمین ما است، نیازی نیست خطا کند و کارت بگیرد.۱۰، ۱۱ بازی در لیگ انجام داده ایم و ۳ اخراجی داشته ایم. این بسیار زشت و زیبنده تیم ما نیست و درستش می کنیم.

* ما باید یک برد در خانه بیاوریم حتی اگر زشت بازی کنیم

خبرنگاری از سرمربی نفت در مورد اینکه نتیجه نگرفتن تیم تان را چقدر به بازیکنان بی کیفیت ربط می‌دهید پرسید که ویسی در پاسخ، عنوان کرد: آیا شما مربی فوتبال هستید؟ وقتی یک بازیکن تان بهترین بازیکن هفته می شود، جرات دارید او را بیرون بگذارید؟ پیام پارسا هفته قبل دو کلین شیت کرد و دو بار هم دروازه ما را نجات داد. جوانان ما هم در کنار بزرگسالان باید رشد کنند. نمی‌توانم ۱۰ بازیکن جوان را در زمین خودمان بازی بدهم در حالی که استرس دارند. اینکه بگوییم بازیکن بی کیفیت این توهین است. شما هرچقدر پول داشته باشید خرید می کنید. من با سه نفر از بازیکنان آلومینیوم صحبت کردم که به نفت بیایند و یک و نیم میلیارد هم بیشتر می‌دادم، اما نیامدند. چه کار می‌توانم بکنم؟ وقتی اینجا نمی‌آیند، مجبوریم با داشته‌هایمان بازی کنیم. ما باید یک برد در خانه بیاوریم حتی اگر زشت بازی کنیم. تنها تیمی هستیم که زیر ۲۳ سال ما همه بومی هستند.

* هواداران می‌خواهند اوضاع احوال تیم و بازیکنان را درست کنند، اما بدتر می‌شود

وی ادامه داد: شاید اگر هواداران ما هم مثل فلان شهر بی خیال بودند، می‌توانستیم راحت در خانه ببریم، اما آنها فوتبالی هستند و استرسی. می خواهند اوضاع احوال تیم و بازیکنان را درست کنند، اما بدتر می‌شود. درست است که برد نمی‌دهیم، اما وضعیت بهتر می‌شود.

* با نان و ماست هم سیر می‌شویم و بوقلمون نمی‌خواهیم

سرمربی نفت در مورد اینکه در نیم فصل بازیکنان زیادی بیرون ماندند و آیا نمی توانستید آنها را جذب کنیم، گفت: آبادان و استقلال خوزستان گزینه ششم و هفتم بازیکنانی است که جاهای دیگر نمی‌خواهند. شما عارف غلامی را مثال زدید، اما او دنبال لژیونر شدن است و کنار ما می‌آید؟یا بازیکنان دیگر. ما برای زجر کشیدن آمده ایم و باید زجر بکشیم تا بمانیم. اگر پول داشتیم و شهرمان خوش آب یا تهران بود، ۱۰۰ درصد همه می‌آمدند. نزدیک نیم فصل هستم و باید ۴۰، ۵۰ درصد پول بدهیم، اما فقط ۱۰ درصد داده ایم و این اولین بار است که می‌گویم. اگر قرار است کم هم بدهند، بدهند ما با نان و ماست هم سیر می‌شویم و بوقلمون نمی‌خواهیم.

پایان پیام/

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + 3 =

عضو کانال ایتا شوید