مصلح از تیمی بزرگ به یک‌تیم بزرگتر آمده!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، رضا فتاحی، درباره شرکت در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر که فردا در مشهد انجام می‌شود، گفت: بنده خودم به عنوان نماینده سپاهان در این مراسم شرکت می‌کنم. در قرعه‌کشی امسال، چون همه تیم‌ها ورزشگاه اختصاصی ندارند و بعضی از ورزشگاه‌ها هم آماده نیستند، مجبور هستند به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که تیم‌های یک استان، به صورت یک هفته در میان در خانه خودشان بازی کنند.
فتاحی در مورد اینکه آیا نگران قرعه سخت و بازی‌های هفته اول نیستند، گفت: نه، نگرانی نداریم و اصلا مهم نیست. همه تیم‌ها باید با هم بازی کنند، چه هفته اول، چه هفته هفتم و چه هفته پانزدهم. فوتبال در چمن سبز انجام می‌شود، ان‌شاالله بیرون از آن حاشیه‌ای به وجود نیاید. اگر بیرون از زمین حاشیه نباشد، داخل آن هم مشکلی به وجد نمی‌آید.
وی در مورد اینکه آیا امسال لیگ سختی پیش روی سپاهان است یا اینکه سپاهان کار را برای لیگ سخت می‌کند، گفت: ما سعی می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم. خداراشکر تمریناتمان را به موقع شروع کردیم. یک‌مربی کاربلد داریم که بیشترین قهرمانی‌ها را به دست آورده، ضمن اینکه سپاهان هم افتخارات زیادی در فوتبال ایران دارد،۱۱دوره در مسابقات باشگاهی آسیا حضور داشته، به نایب قهرمانی قاره رسیده، در جام باشگاه‌های جهان شرکت کرده، ما تلاش می‌کنیم که نتیجه خوبی بگیریم تا هوادارانمان خوشحال شوند.
سرپرست سپاهان در مورد عکس‌هایی که پس از بازی با گل‌گهر از چمن ورزشگاه نقش جهان منتشر شد و نشان می‌داد کیفیت چمن آسیب دیده است گفت: در مورد موضوع چمن و کیفیت آن، مدیران باشگاه بهتر می‌توانند صحبت کنند، اما می‌دانم که افراد و مسئولان مربوطه مشفول کار هستند و تلاش می‌کنند تا آسیب‌دیدگی‌ها را برطرف کنند. به هرحال فصل گرما هم روی کیفیت چمن خیلی تاثیر می‌گذارد. روزی که چمن کاشته شده نمی‌دانم براساس چه متدی بوده که این مشکلات در گرما برایش به وجود می‌آید، اما با اینحال مشعول کار روی آن هستند تا مشکل به وجود آمده رفع شود و تیم ما در مسابقات ضرر نکند.
فتاحی: مصلح از تیمی بزرگ به یک‌تیم بزرگتر آمده!
فتاحی در خصوص پیوستن شایان مصلح به سپاهان گفت: او ساعتی پیش قراردادش را با باشگاه منعقد کرد و اکنون هم با تیم مشغول تمرین است. هربازیکنی که سرمربی بخواهد باشگاه وظیفه دارد جذب کند. ما وظیفه داریم نیاز‌های سرمربی را برطرف کنیم تا او در راحت‌ترین شرایط کارش را انجام بدهد و حواسش به تیم، تمرینات و مسابقات باشد. باشگاه تلاش می‌کند کار‌های اجرایی و زیرساختی انجام شوند تا کادرفنی دغدغه‌ای نداشته باشد.
وی در ادامه گفت: شایان مصلح بازیکن بسیار خوبی است که از یک تیم بزرگ به یک تیم بزرگتر آمده است. ما به او خوش آمد می‌گوییم. امیدواریم که او به خوبی به تیم ما کمک کند و ان‌شاالله بتواند دستورات و برنامه‌های امیر قلعه‌نویی را به خوبی اجرا کند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 6 = 15

عضو کانال ایتا شوید