شاید دربی هفته اول باشد!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، سعید فتاحی در گفت‌و‌گو با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم در خصوص برنامه سازمان لیگ برای قرعه‌کشی فردا در مشهد گفت: جا دارد از ریاست هیات فوتبال استان خراسان تشکر کنم چون این مراسم متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است و افتخار این را داریم که در جوار امام رضا (ع) این مراسم را برگزار کنیم.

وی افزود: مثل هر سال ۱۶ تیم داریم و هیچ محدودیتی هم نداریم که مثلا استقلال و پرسپولیس هفته چهارم یا پنجم یا ششم بازی کنند. احتمال اینکه استقلال و پرسپولیس هفته اول یا دوم بازی کنند وجود دارد یا مثل ۳-۴ سال پیش هفته پانزدهم بازی کنند. این قرعه است و ما ۸ جفت قرعه داریم و بستگی دارد که کدام تیم ‌ها به یکدیگر برخورد کنند.

فتاحی در خصوص اینکه شایعه شده بازی‌های هفته اول سرخابی‌ها به صورت آزمایشی برگزار شود گفت: نه چنین موضوعی صحت ندارد. ما لیگ آزمایشی که نداریم. ما در حال پیش بینی تورنمنتی هستیم که در ورزشگاه آزادی برگزار کنیم تا سیستم بلیت فروشی را آزمایش کنیم.

رئیس کمیته مسابقات در خصوص زمان دقیق آغاز لیگ گفت: لیگ برتر بستگی به آمادگی باشگاه‌ها دارد.همانطور که در جریان هستید سال های گذشته برنامه کامل مسابقات را می‌دادیم و خدا را شکر کوچکترین تاخیری نداشتیم. امسال هم اگر بازی ها عقب‌افتاده به خاطر رفاه تماشاگران است، وقتی سال قبل لیگ تمام شد ۲ روز بعد به باشگاه‌ها نامه زدیم که بلیت فروشی را برای فصل آینده مهیا کنند.ما ابتدا گفتیم دهم برگزار می‌کنیم، بعد این تاریخ به ۱۷ مرداد رسید، از سوی دیگر بعید می‌دانم لیگ به ۲۳ مرداد هم برسد، انشاالله اگر همه چیز برسد شب عید غدیر شاید لیگ را برگزار کنیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + 3 =

عضو کانال ایتا شوید