الاتحاد ۲-ذوب‌آهن ۱/ اولین شکست سبزپوشان در آسیا

جامعه ورزشی آفتاب نو:

تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا برابر الاتحاد عربستان شست خورد.

به گزارش آفتاب نو،تیم‌های فوتبال ذوب آهن و الاتحاد از ساعت ۲۰:۳۰ و درچارچوب دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

دقایق ابتدایی بازی پایاپای دنبال شد تا این که در دقیقه هفت، قاسم حدادی‌فر، کاپیتان ذوب‌آهن از روی یک ضربه ایستگاهی گل اول بازی را به ثمر رساند.

خوشحالی سبزپوشان دو دقیقه بیشتر دوام نداشت؛ چرا که الاتحاد در دقیقه ۹ و روی اشتباه بازیکنان ذوب آهن در محوطه جریمه گل تساوی را توسط خیمنز به ثمر رساند. بعد از این گل بازیکنان ذوب‌آهن با تمرکز پایین چند بار با پاس‌های اشتباه توپ را تقدیم حریف کردند. بازیکنان الاتحاد هم با در اختیار گرفتن توپ و میدان فشار زیادی از نیمه زمین تا محوطه جریمه ذوب‌آهن ایجاد و در چند صحنه هم موقعیت‌هایی خلق کردند اما نتوانستند به گل برسند. ذوب‌آهنی‌ها هم رفته رفته شرایط بهتری پیدا و تلاش کردند در ضدحملات به دروازه حریف نزدیک شوند اما نتوانستند موقعیت جدی ایجاد کنند.

دقایق ابتدایی نیمه دوم با فشار مضاعف الاتحاد دنبال شد اما تلاش شاگردان منصوریان هم برای حملات پرتعدادتر بیشتر از نیمه اول بود. مانند نیمه اول، بازیکنان الاتحاد در این نیمه هم موقعیت‌های خطرناکی ایجاد کردند. بیشتر حملات الاتحاد روی حرکات در عمق رومارینهو انجام می‌شد.

در یکی از این حملات الاتحاد صاحب یک ضربه کرنر شد و ضربه ارسالی را زیاد الصحافی با یک ضربه سر به درون دروازه ذوب‌آهن فرستاد.  بعد از این گل ذوب‌آهنی‌ها سعی کردند فشار خود را روی دروازه حریف بیشتر کنند اما در این کار چندان موفق نبودند تا بازی با همان نتیجه دو بر یک به سود الاتحاد به پایان برسد.

ترکیب ذوب آهن:  محمد صادقی، وحید محمدزاده، محمد نجات مهدی، مسعود ابراهیم زاده، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی فر، زبیر نیک نفس، رضا حبیب زاده، دانیال اسماعیلی فر و ارسلان مطهری

ترکیب الاتحاد: فواز القرنی، عبدالمحسن الفلاته، زیاد المولد، سعود عبدالحمید، حمدان الشمرانی، عبدالله المالکی، خالد السمیری، امیلیانو وکیو، کارلوس ویلانوئوا، لوئیز خیمنز و رومارینهو

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + = 11

عضو کانال ایتا شوید