منصوریان: الاتحاد در دوحه قطعا از ما گل می‌خورد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن نسبت به جبران شکست دوشنبه‌شب تیمش برابر الاتحاد در دیدار برگشت که هفته آینده برگزار می شود، ابراز امیدواری کرد.

به گزارش آفتاب نو،به نقل از باشگاه ذوب‌آهن، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در نشست خبری پس از دیدار با الاتحاد، گفت: در مورد بازی رفت باید بگویم با توجه به این که نتیجه دو بر یک شد و ما حتی می‌توانستیم در نیمه اول به گل دوم برسیم، نتیجه به دست آمده برای ما خوب است و در بازی برگشت امیدوار به جبران هستیم.

منصوریان ادامه داد: تیم الاتحاد در ۱۵ دقیقه پایانی بازی دچار افت فیزیکی شد و قطع به یقین ما در دوحه تغییر سیستم خواهیم داشت. خیلی امیدوار به دوحه می‌رویم و به یاری پروردگار جریان بازی را تغییر می‌دهیم.

او همچنین گفت: با توجه به این که در بازی برگشت نتیجه یک بر صفر منجر به صعود ما می‌شود، باید در بازی تمرکز لازم را داشته باشیم و در دفاع بدون اشتباه ظاهر شویم. الاتحاد در دوحه قطعا از ما گل خواهد خورد.

منصوریان افزود: در این بازی نمی‌توانستیم ریسک زیادی کنیم اما بازی برگشت فرق دارد و با توجه به مشکلات زیادی که در خط دفاعی الاتحاد دیدم این تیم قطعا از ما گل می‌خورد و اگر با دقت بازی کنیم و گل نخوریم، می‌توانیم صعود کنیم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + = 16

عضو کانال ایتا شوید