گل جام جهانی ۲۰۱۴ خیلی هم به نفعم نبود!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

گوتسه: گل جام جهانی 2014 خیلی هم به نفعم نبود!
به گزارش آفتاب نو، بسیاری ماریو گوتسه را به خاطر گلزنی‌اش در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به یاد دارند، همان گلی که در وقت‌های اضافی بازی مقابل آرژانتین به ثمر رسید و باعث قهرمانی آلمان شد.
هافبک هجومی بوروسیا دورتموند هم این موضوع را می‌داند و می‌گوید که آن گل از یک جهت به ضرر او تمام شده است.
گوتسه در گفتگو با سایت «اتلتیک» گفت: زمانی که بازنشسته شوم، گلی که در فینال جام جهانی زدم احتمالاً بهترین خاطره دوران بازیگری‌ام خواهد بود و بیش از هر چیزی دیگری از یادآوری آن لذت خواهم برد. آن اتفاق اولین چیزی است که در آن زمان از دوران بازیگری‌ام به یاد خواهم آورد. به ثمر رساندن آن گل، اما برای ادامه دوران بازیگری‌ام شاید خیلی هم خوب نبود، چون سطح انتظارات را از من به شدت بالا برد. آن گل سبب شد در ذهن مردم، گوتسه به بازیکنی تبدیل شود که همیشه می‌تواند در بازی‌های بزرگ، گل‌های سرنوشت‌ساز بزند. این طرز تفکری بود که بعد از آن بازی به وجود آمد.
گوتسه می‌گوید خوشحال می‌شود اگر فرصت بازی در یک تورنمنت بزرگ دیگر مانند جام جهانی به دست آورد، اما فعلاً ترجیح می‌دهد که روی عملکردش در دورتموند تمرکز کند.
وی افزود: عالی می‌شود اگر بتوانم در یک تورنمنت ملی بزرگ دیگر بازی کنم، اما در حال حاضر تمرکز من روی محقق کردن چنین هدفی نیست. اولویت فعلی من این است که به اهدافم با دورتموند برسم. من نمی‌توانم روی چیزی تأثیر بگذارم. همیشه در بهتر شدن اوضاع شما به چاشنی شانس هم نیاز دارید. الان دارم خوب کار می‌کنم و با خونسردی به کارم ادامه می‌دهم. در هر شغلی، مهم است که شما احساس کنید راحت هستید، اینکه بدن‌تان آماده است و توانسته‌اید به تعادل برسید. الان برای من مهمترین چیز لذت بردن از بازی کردن است. من می‌خواهم امیدوار باشم که در آینده باز هم اتفاقات خوب برایم رخ خواهد داد.

 

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + 2 =

عضو کانال ایتا شوید