ضرر سنگین پژمان بعد از تبعید به قطر!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

ضرر سنگین پژمان بعد از تبعید به قطر!
به گزارش آفتاب نو، پژمان منتظری همان‌طور که پیشتر نوشتیم با باشگاه الخریطیات قرارداد بسته است (اینجا بخوانید). انتقال او کمی بعد از مهرداد پولادی به این باشگاه صورت گرفت. مدافع چپ سابق تیم ملی هم به این تیم ملحق شده است. پژمان و مهرداد استارت خود را با الخریطیات زدند. پولادی بعد از حضور ناموفقی که در تایلند داشت، با الخریطیات وارد مذاکره شد و پذیرفت به این باشگاه ملحق شود. مذاکرات باشگاه الخریطیات با منتظری، اما به درازا کشید.
حدود ۱۰ روز قبل بود که سرمربی الخریطیات یعنی یوسف آدم محمود به‌صورت مستقیم با پژمان تماس گرفت. این را یکی از نزدیکان باشگاه قطری می‌گوید. آدم که در الاهلی هم سرمربی پژمان بود و البته در همان دوران با مجتبی جباری به مشکل خورده بود، از پژمان خواست تا به الخریطیات برود.
ماجرای پیشنهاد این باشگاه قطری به پژمان برای امروز و دیروز نیست. نزدیک به دو سال قبل، وقتی پژمان قصد داشت به استقلال برود، این باشگاه خواهان جذب او شد. منتظری منتها قصد نداشت در قطر بماند. آن‌روز‌ها تیم الخریطیات در لیگ ستارگان حضور داشت. آن‌ها فصل گذشته به لیگ دسته دوم سقوط کردند. بعد از صحبت‌های آدم با پژمان، این بازیکن در نهایت پذیرفت به الخریطیات ملحق شود.
منتظری البته دوست داشت در لیگ ستارگان بازی کند و یکجور‌هایی به لیگ دسته دوم قطر تبعید شد. او در شرایطی به قطر رفت که پیشنهاد ۳ تا ۴ میلیاردی تیم‌های لیگ برتری را رد کرد. این بازیکن اگر در ایران می‌ماند می‌‎توانست درآمد بالاتری داشته باشد ولی یکجور‌های مجبور شد مثل تبعیدی‌ها به لیگ دسته اول قطر برود. منتظری به‌خاطر شرایطی که در ایران برایش پیش آمد، به‌خاطر آرامش، مجبور شد پیشنهاد‌های لیگ برتری را رد کند. او در آخرین مصاحبه‌اش تأکید داشت اگر در ایران بماند او را اذیت خواهند کرد و بهترین راه، رفتن است. به همین خاطر رفت و تن به بازی در دسته دوم قطر داد.
پژمان و مهرداد الان چند روزی است که به تمرینات الخریطیات ملحق شده‌اند. آن‌ها نزدیک به ۱۰ روز دیگر هم قرار است همراه با تیم قطری عازم ترکیه شوند تا در آنجا آماده‌تر شوند.
انگیزه اصلی دو مدافع ایرانی صعود به لیگ ستارگان با الخریطیات است. شانس این تیم هم زیاد است. تنها ۶ تیم در لیگ دسته دوم حضور دارند که در طول فصل سه بار با هم بازی می‌کنند تا تکلیف تک تیم صعود‌کننده مشخص شود. به هر حال فشار بازی‌‎ها برای منتظری و پولادی هم کمتر است و می‌توانند استراحت بیشتری کنند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + 7 =

عضو کانال ایتا شوید