بازیکنان محبوب سرمربی برزیلی پرسپولیس

جامعه ورزشی آفتاب نو:

ویرا که چندی قبل گفته بود اگر یحیی به تیم جدیدی می‌رفت همه ما به عنوان دستیارانش به آن تیم می‌رفتیم، در پرسپولیس به چند بازیکن اعتقاد بسیار زیادی داشته و رابطه خوبی با آن‌ها دارد.

یکی از این بازیکنان بدون شک علیرضا بیرانوند است که به طور علنی حمایت خود از ویرا را اعلام کرده بود و نفر بعدی امید عالیشاه که کاپیتان پرسپولیس محسوب می‌شود و از نفرات مورداعتماد سرمربی برزیلی است. کنعانی‌زادگان و اورونوف هم از دیگر بازیکنانی هستند که ویرا فوتبال آن‌ها را خیلی قبول دارد؛ البته این بدان معنا نیست که این مربی اعتقادی به بقیه بازیکنان نداشته باشد اما این چند نفر جزو بازیکنان محبوب ویرا محسوب می‌شوند که به جمع آن‌ها می‌توان عبدالکریم حسن قطری را هم اضافه کرد.

مرد برزیلی از وقتی جانشین گل‌محمدی شده فقط یک شکست مقابل آلومینیوم در اراک داشته و در بقیه بازی‌ها نتایج قابل قبولی کسب کرده به طوری که حالا هواداران پرسپولیس به تکرار دبل قهرمانی سال گذشته امیدوار شده‌اند.

پرسپولیس در حالی نوزدهم فروردین ماه به مصاف گل گهر سیرجان می‌رود که در سال‌های اخیر معمولا مقابل این تیم نتایج خوبی کسب کرده و از ۵ بازی آخر در ۴ دیدار نماینده سیرجان را شکست داده است.

این مطلب را هم ببینید: عکس| طرفداری یک پرسپولیسی از استقلال؛‌ سلام به دو ستاره واقعی آسیا!

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn