نشست خبری مبارزه تاریخی مایک تایسون و جیک پاول در نیویورک و حواشی آن + ویدیو

نیویورک شاهد یکی از عجیب‌ترین رویدادهای ورزشی بود. مایک تایسون، اسطوره بوکس که اکنون ۵۷ ساله است، روی صحنه تئاتر آپولو در هارلم آمد تا دیدار مسابقه خود با جیک پاول، یوتیوبر ۲۷ ساله را تبلیغ کند. این رویداد که در ۲۰ جولای در دالاس برگزار می‌شود، توجه گسترده‌ای را به خود جلب کرده است.

Mike Tyson felt out of place in the circus that was his bizarre Jake Paul face off in New York - but by retuning to boxing at 58, the 'old dude' is the star of this bonkers event

اما کنفرانس مطبوعاتی پیش از این رویداد، شاهد صحنه‌های عجیبی بود که حتی تایسون را هم شگفت‌زده کرد. همه چیز از اجرای موسیقی غیرمنتظره شروع شد و به سوالات زننده یک بوکسور نوجوان ختم شد که از تایسون و پاول درباره زندگی جنسی‌شان پرسید.

لحظه بسیار عجیب و غریب در کنفرانس مطبوعاتی مایک تایسون و جیک پاول در نیویورک، زمانی بود که یک پسربچه ۱۴ ساله به نام مارتین با ادبیاتی زشت از آنها پرسید: «فکر می کنید کدامیک جراتش بیشتر است؟» وقتی این پسربچه با همان لحن بد در ادامه پرسید کدام یک آمار جنایی بالاتری دارند؟ جیک شوکه شد و صورتش را با دست پوشاند. تایسون اما پاسخ قاطعی به این نوجوان داد و از حضار پرسید: «مادر این بچه کجاست؟»

پس از پایان کنفرانس مطبوعاتی، پاول در کنار برادرش لوگان پاول، کشتی گیر حرفه ای WWE دیده شد، که هر دو از زبان و جسارت مارتین شگفت زده شده بودند.

تایسون که به کارهای عجیب عادت دارد، گفت: «نمی‌توانم باور کنم که در یک کنفرانس مطبوعاتی هستیم.» این اظهارنظر، وضعیت عجیب و غریب این رویداد را به خوبی نشان می‌دهد.

همان مایک تایسونی که زندگی اش برای دوره های طولانی در آشوب و خونریزی گذشته است. همان مایک تایسون که گوش یک حریف را گاز گرفت و حریف دیگری را تهدید کرد که نوزادانش را می خورد. از این اتفاقات شوکه شده بود.

نتفلیکس قصد دارد مبارزه مایک تایسون و جیک پاول را برای ۲۷۰ میلیون مشترک خود پخش کند و بیش از ۱۲۰ هزار نفر برای خرید بلیط ثبت نام کرده‌اند. برخی حتی تا ۲ میلیون دلار برای بسته‌های ویژه پرداخت خواهند کرد.

علیرغم نگرانی‌های موجود درباره سلامتی تایسون، او می‌گوید: «افرادی که چنین حرف‌هایی می‌زنند، آرزو دارند جای من باشند. چون کس دیگری نمی‌تواند این کار را انجام دهد.»

بسیاری شاید این رویداد را نپذیرند و آن را یک جنون بدانند. اما در این عصر محتوا و آشفتگی، چنین اتفاقاتی کاملاً طبیعی است. حتی تایسون هم از آنچه قرار است تجربه کند، شگفت‌زده شده است. او می‌گوید: «من را ببخشید، من یک پیرمرد هستم و این چیزها برایم جدید است.»

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn